Slovensky
Česky
Magyarul
O firmeVýrobkyKatalógBalenieVerejné obstarávanieAktualityKontakt
PICKLES s.r.o.
Vinohradská 966
930 28 Okoč
Slovakia

email: pickles@pickles.sk
Vážený zákazník!

Firma PICKLES s.r.o. so sídlom na Slovensku, od roku 2000 začala výrobu KVASENEJ/NAKLADANEJ ZELENINY podľa tradičnej receptúry. V modernom svete rastie záujem aj o tie potravinárske produkty.

V súčasnosti ročne spracovávame niekoľko stotisíc kg zeleniny Slovenského pôvodu.

Naše výrobky sú spracované za studena s technológiou pri ktorej sú zachované vitamíny a minerálne látky. Oproti štandardne sterilizovanej technológie kvasenie obohatí zeleninu s dôležitými mikroorganickými látkami pre vaše zdravie.

Nájdete v našej ponuke kvasenú kapustu, čalamádu, nakladané uhorky, papriku plnenú kapustou, cviklu, papriku jabľkovú, karfiol, melón, cibuľu, baranie rohy...atď. Nálev a príchuť môže byť podľa výrobku slaný, slanokyslý, kyslý, alebo sladkokyslý. Prípadná usadenina neohrozuje kvalitu. Pri výrobe nepoužívame cukor. Aditíva sú zabezpečené od svetoznámych výrobcov. Bezpečnosť potravín je zabezpečená s kontrolným systémom HaCCP.

Hotové výrobky sú zabalené do sáčkov a do misiek uzatvárané s fóliou, odovzdané pre odberateľa v nevratnom papierovom kartóne. Pre gastroodberateľov balíme do vedrách. Moderný a kvalitný baliaci materiál spĺňa aj vyššie nároky našim zákazníkom. Naši odberatelia sú zo Slovenska, z Českej republiky aj z Maďarska. Výrobky sú označené s EAN kódom.

Pri záujme o možnosti spolupráce prosíme kontaktujte nás, s radosťou Vám prezradíme naše výrobky.

Prajeme Vám dobrú chuť!